Jump to content

OSTAVINA


anonimno

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Hvala sto ste se javili da mi pomognete

 

Ovako radi se o zemljistu u jednom gradu u centru stara jezgra oko 500 kvadrata ja imam oko polovice

a ostatak je podjeljen na 18 ljudi od kojih najvise netko ima 40 kvadrata a ostali po 15, 4, 2, 6 i tako uglavnom sitni dijelovi

 

Zemljiste je nemoguce podjeliti nego jednostavno mora pripasti nekome pretpostavljam sudskim razvrgnucem isplatom ali ti vlasnici koji su u vlasnickom listu neki su zivi neki nisu neke adrese nisu tocne i sad neznam sto da radim dali je boljeprovesti te ostavine mada neki neceju ili se napravit blesav i neka sud dodijeli skrbnike jer ako sud posalje pozive na e adrese koje su u vlasnickom listu vjerojatno je da ce mozda dvoje ljudi samo dobiti poziv

 

Hvala jos jednom unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema nikakve veze ako su nasljednici nedostupni,jer pozivi za ostavinsku raspravu u tome če slučaju biti izviješeni na oglasnoj ploči suda i nakon zakonskog vremena ako se ne jave ostavina če biti provedena po jednoj od zakonskih osnova,t.j. oporuka ili nešto slično ili pak ako toga nema onda po zakonu o nasljedničkom redu. Treba uzeti odvjetnika jer za provesti ovo nasljedstvo biti če potrebno utuživati i žive i mrtve!!!!![

je napisao:

Zanima me nesto kako pokrenut ostavinski postupak zbog sudskog razvrgnuća zajednice ako osba ne zeli provesti ostavinu i nalazi se u Srbiji aadresa preminule osobe je kriva i ta adresa je u Hrvatskoj kako to najlakse rijesiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija