Jump to content

savjet


Luvaste

Preporučene objave

Molim Vas savjet..

Radila sam u Pevecu koji je sada pod stečajem.Duguju mi još uvijek dvije plaće za 9. i 10/2009.Nakon druge neisplaćene plaće dala sam sporazumni otkaz.Dobila sam obavijest od stečajnog upravitelja da nemam pravo na te dvije plaće s obzirom da sam sama dala otkaz,a stečaj je proglašen tek ove godine.Kome bih se mogla obratiti s obzirom da sam nezaposlena i bez novaca?Da li na ovakav slučaj ide zastara i nakon koliko vremena?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Luvaste je napisao:

Molim Vas savjet..

Radila sam u Pevecu koji je sada pod stečajem.Duguju mi još uvijek dvije plaće za 9. i 10/2009.Nakon druge neisplaćene plaće dala sam sporazumni otkaz.Dobila sam obavijest od stečajnog upravitelja da nemam pravo na te dvije plaće s obzirom da sam sama dala otkaz,a stečaj je proglašen tek ove godine.Kome bih se mogla obratiti s obzirom da sam nezaposlena i bez novaca?Da li na ovakav slučaj ide zastara i nakon koliko vremena?Hvala

 

Jel ti dao stečajni na pismeno da nemaš pravo na isplatu neisplaćene plaće zbog toga jer si prekinula radni odnos sporazumom. ako nije ,traži da ti da to kaj je rekao na pismeno. Ja neznam stečajni zakon ali znam da potraživanje po osnovi plaće prema zakonu o radu, ne zastarjeva tri godine. Ne vjerujem da bi stečajni zakon prpisao što drugo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Luvaste je napisao:

Dobila sam prije nekih mjesec dana napismeno da nemam pravo potraživat te plaće s obzirom da je prošlo više od tri mjeseca odkad sam dala otkaz.

 

Ajde ti učini ovako: Zamoli g Flokija na PM da pročita tvoj post i da ti odgovori na pitanje. g.Floki zna sve Zakone pa bu ti on to rešil. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija