Jump to content

Uporabna dozvola za poslovni objekt


im-free

Preporučene objave

Objekat je počet graditi kao obiteljski pansion. Nestalo je novca i gradnja je stala. Nakon puno godina našao se investitor koji je kupio objekat i "dovršio" s tim da je odstupio od prvotnog projekta no napravio je novi. Sam projekat nije mi dostupan no objekat ima građevinsku dozvolu koja je upisana u zemljišnjim knjigama s opaskom da nije priložena uporabna dozvola.Otišao sam u građevinski odjel da vidim što to ne odgovara no nitko točno nezna već eto čuli su da je tako. No tu je navodno problem. Ja nisam vlasnik već razmišljam o tome da objekat kupim. Kažu mi da nemam pravo uvida u dokumentaciju jer da nisam zainteresirana stranka. Ma vidi molimte. Želim kupiti a nisam zainteresirana stranka. Pitam. Kakav bi rizik bio kupiti objekat i tražiti uporabnu dozvolu za onaj dio objekta koji je ajmo reći u gabaritima. Može li to i kako. Ili što bi bilo drugo moguće ako ima tko kakav savjet jer što ako kupim (deklariran je kao poslovni objekat) kako ga moći koristiti makar i u nekakve privatne svrhe ako nema uporabnu dozvolu. Jasno da bi koju kunu također želio s tim objektom zaraditi.

Unaprijed hvala.

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija