Jump to content

molim pomoč


kaana

Preporučene objave

Pozdrav,

 

zanima gdje u Hrvatskoj mozes vidjeti, saznati tko sve ima prijavljeno stalno boravište na tvojoj nekretnini??

 

naime..

vlasnici smo (moja mama) stana u hrvatskoj (mi zivimo u inozemstvu)u kojem živi baka, koja nije vlastnik stana. saznali smo da si je 3ča osoba prijavila stalni boravak na adresi toga stana, da bi dobila hrvatske papire.

dobila jih je. valjda? ni to ne znam jer ne mogu dobit konakta od te osobe, koja sad živi negdje u njemačkoj.

ali mi nije jasno kako??

mi nismo (moja mama t.j. vlastnica stana)znali za to, nismo dali nikakvu potvrdu. a osoba ne zivi tamo, samo je neko vrjeme bila na posjetu i prespavala(nije imala pogodbu o najamu ili bilo šta-samo posjeta). bila je neka osoba u provjerbi(ja ne znam kako to ide u hrvatskoj, sigurno da vidi dali je u istinu u tom stanu.

možda je baka potvrdila da je duže vrjeme tamo (več je preko 90godina, baš ona zna što i kako). ali i da je ni od nje nisu trazili kakav dokumena, a ona ionako nije vlastik, tako da stvarno neznam kako su to izveli ??

 

No sad me zanima, gdje ja mogu saznati dali je to istina i ako je da osobu odjavim, jer u istinu tu ne zivi. a i da ne placamo troskove za nekog kog nema u stanu.

 

molim pomozite

hvala svima na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija