Jump to content

Molim Vas pomozite...


plavisafir99

Preporučene objave

Imala sam prometnu nezgodu koju nisam izazvala.Lik se je polukruzno okretao iz priključnog traka i prepriječio se u mojoj traci da ga ne udarim pokusala sam ga izbjeci s lijeve strane on se je nastavio okretati i udario me bocno u desnu stranu automobila.Lik je galamio i vrijeđao me pozvala sam policiju.Dala sam izjavu policiji i rekla da mi je to prva nezgoda i sto sad dalje oni su mi rekli da se javim svojoj osiguravajucoj kući.Moje osiguranje kaze da se trebam javiti njegovoj osiguravajucoj kuci.Odem do njegovog osiguranja i oni nesto muljaju da ne znaju tko je kriv i da ako bi izasli poslikati auto da time automatski priznaju krivicu.Kazu da trebam cekati policijsko izvjesce.Ovi u policiji kazu da je izvjesce tek za mjesec dana.Opet se vratim i molim ih da izidu jer moj posao ovisi o automobilu.Izisli su i napisali da je auto u voznom stanju iako nije,napisao je da je motor uredan a haubu nije ni otvorio.Kad sam to vidjela rekla sam da ga onda oni odvezu do servisa.(servis mi je udaljen 60 km)Oni kazu da je policija napravila gresku jer nije skinula tablice i da je za njih vozilo u voznom stanju jer imam tablice.( U međuvremenu lik dolazi u moje osiguranje i trazi odstetu da sam ja kriva)Moj servis ne zeli preuzeti vozilo dok ne vidi tko ce to da plati.Kazu da bi ja trebala platiti racun a onda potrazivati od osiguranja.(osiguranje isplati tko zna kad)Ja nemam taj novac i ne znam sto cu.Molim Vas da mi odgovorite koja je tocno procedura i da li trebam uzeti odvjetnika?HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija