Jump to content

odbitak od plaće na temelju bolovanja od 21 dana


leel

Preporučene objave

zaposlena sam u ugostiteljstvu,nedavno sam oboljela od mononukleoze s tim da sam dobila bolovanje od 21 dan.kad je sef vidio kolko me nece biti rekao mi je da ce odbiti od plaće,ta 21 dana i ostala bolovanja(koja su trajala po 4-5dana)...i sve tokom 2010 godine.Mene zanima da li on to smije i kolio je moguće da mi odbije od plaće koja ja 2400kuna?

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

leel je napisao:

zaposlena sam u ugostiteljstvu,nedavno sam oboljela od mononukleoze s tim da sam dobila bolovanje od 21 dan.kad je sef vidio kolko me nece biti rekao mi je da ce odbiti od plaće,ta 21 dana i ostala bolovanja(koja su trajala po 4-5dana)...i sve tokom 2010 godine.Mene zanima da li on to smije i kolio je moguće da mi odbije od plaće koja ja 2400kuna?

unaprijed hvala

Nije baš jesno kaj je tvoj poslodsavac mislio da će ti odbiti od plaće. Koji dio. Za svih 21 dan ne smije kao što je rekla anamih. Ali 30% od pune plaće koju bi inaćće dobila za taj 21 dan,smije odbiti. Dakle ako je tvoja plaća za 21 radni dan 2400 kn mora ti platiti 70% oli ti 1680 kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija