Jump to content

Invalidska komisija i invaliditet


wulfi

Preporučene objave

Zanima me,imam priznatu povredu na radu, na bolovanju sam neko vrijeme i sada bi trebao predati zahtjev za invalidsku komisiju,a hoće me skinuti s bolovanja "mimo moga zdravstvenog stanja"..pa pitanje dali mogu ja i ako budem na zavodu za zapošljavanje po istoj priznatoj povredi na radu i rješenju invalidske komisije i dalje po istoj dati žalbu na istu ili slično...ili pravo od istoga prestaje kada više nisi zaposlen..hvala

 

I ako može nisam sposoban za rad napisano od više doktora,a kako dalje ako me invalidska komisija odbije,dali da idem na zavod za zapošljavanje ili????hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

wulfi je napisao:

Zanima me,imam priznatu povredu na radu, na bolovanju sam neko vrijeme i sada bi trebao predati zahtjev za invalidsku komisiju,a hoće me skinuti s bolovanja "mimo moga zdravstvenog stanja"..pa pitanje dali mogu ja i ako budem na zavodu za zapošljavanje po istoj priznatoj povredi na radu i rješenju invalidske komisije i dalje po istoj dati žalbu na istu ili slično...ili pravo od istoga prestaje kada više nisi zaposlen..hvala

 

I ako može nisam sposoban za rad napisano od više doktora,a kako dalje ako me invalidska komisija odbije,dali da idem na zavod za zapošljavanje ili????hvala

Pitaj vexvg, strucan covjek, zna zakone,hoce pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako mi se dogodi da mi invalidska komisija napiše da sam sposoban za rad,iako imam napismeno od više doktora da nisam sposoban za rad,a svašta sam već doživio od administracija,tako da se nebi čudio ničemu,a živjeti se mora.pa sam postavio pitanje da li se mogu žaliti na dobiveno rješenje od invalidske komisije..uhhhh...teško objasniti...mi je..hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Pravo na žalbu unvalidske komisije imate ali postojo caka ako Vas invalidksa komisija odbije nakon 6 mjeseci imate pravo ponovno izaći pred invalidsku komisiju a ako se želite dok traje žalbeni postupak(koji može trajati i do 2 godine) nemate prava izlaska ponovno pred invalidsku komisiju a žalbu uglavnom ne rješavaju u periodu od 6 mjeseci pa razmislite da li je Vam je bolje ići svakih 6 mjeseci pred komisiju ili čekati rješenje žalbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija