Jump to content

krivotvorenje potpisa na dokumentu preuzimanja tuđeg duga-Diners


yasminkay

Preporučene objave

Molim savjet!

 

Dobih Izvanparničnu nagodbu u dva primjerka na potpis, s tekstom u kojem preuzimam tuđi dug po diners kartici i obvezujem se na plaćanje minimalno 1000 kuna mjesečno do isplate duga......

 

Na dokumentu uredno moj OIB, ime, adresa i samo trebam potpisati.....

 

Normalno da neću, jer nikad nikome nisam dozvolila da mi to napravi niti preuzela ničiji dug......niti namjeravam......

 

Da li je to kazneno , krivično ili kakvo djelo????

 

Tko je sve kriv: osoba dužnik, Diners, bilježnik??????

 

Kako se to bez mojeg potpisa uopće moglo dogodditi, da se već dođe na dokument u kojem samo ja trebam dati potpis, ovjeriti kod bilježnika i vratiti Dinersu...????

 

Normalno da su neugodni,Diners je to, vele to je moja i stvar onoga tko je dužan, pa nek to sami riješimo, da oni s tim nemaju ništa, da su oni sigurno postupili prema ovjerenim potpisima itd itd... a do mjerodavnih i šefa koji je potpisao s njihove strane dokument, ne može se ni doći.......

 

Goniti????? Kako ???????

 

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito je da se radi tek o prijedlogu ugovora.

 

Dakle nitko nije počinio nikakvo kazneno djelo sastavljanjem samog prijedloga. Taj prijedlog sadrži poptis Dinersa i to nije kazneno djelo. Ja mogu sastaviti 50 prijedloga ugovora,potpisati ih i slati naokolo pa tko pristane, super.

 

Koliko sam shvatio Vaš potpis nitko nije stavio nigdje pa nema razloga za paniku niti za bilo kakvu pravnu reakciju.

 

Mirno spavajte

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mirno ja spavam ali nisam zadovoljna samo s tim.

 

Ipak bi netko trebao odgovarati, pa nisu to lihvari, nego ozbiljna kuća....

 

Ako se dokaže da je vlasnik kartice-duga i još netko u Dinersu to napravio s namjerom, da li je to kazneno djelo??'

 

Pa što ja imam od toga da se oni duboko ispričavaju???? Vele da ne postoji nikakva dokumentacija na osnovu koje su mi poslali dokument na potpis.....To je uvredljivo!!!!

 

Ma nije me valjda računalo izbacilo kao sretnog dobitnika izvanparnične nagodbe, tu ipak postoji namjera i to ne baš lijepa....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija