Jump to content

ovrha mercatora i t-mobila


riza

Preporučene objave

obratite se odvjetnicima koji ih zastupaju. sigurno su vam naveli neke kontakt brojeve u opomenama. ako niste dobili opomenu, a znate da ste dužni a možete i želite dug vratiti, uplatite iznos duga na račun na koji ste i prije uplaćivali sa napomenom da se radi o plaćanju na osnovu duga iz x perioda. obavezno sačuvajte uplatnicu. vaš dug je vjerojatno predan odvjetniku na utuženje pa vam se zato neće javiti. to je jedna od pretpostavki.

sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

riza je napisao:

bok svima!imam problem sa Mercatorom zbog pika kreditne kartice,njima sam ostao duzan jos nekih 1400kn!

isto takoder imam problem sa t.mobilom kojem sam takoder duzan oko 1500kn,dali mi moze tko rec kome da se obratim za to da im otplatim na rate jer mi na mailove ne odgovaraju!

pozz svima

 

 

imam i ja problem sa t-mobilom,isao sam kod njih dali su mi broj sluzbe za korisnike da ih nazovem pa ce mi oni reci koji odvjetnik njih zastupa.zanima i mene kod kojeg odvjetnika mogu da se obratim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija