Jump to content

Re: pozdrav


loza

Preporučene objave

molim za pomoć ,branitelj sam na 100%bolovanju već 2godi17 mj.dijag f62.0,f43.1,f32.2,tri dnevne bolnice,ratni put ,prva linije bojišnice,kad sam se skidao poslije oluje nije mi na pamet padalo da bi mise moglou životu ovako nešto dašavati,nemir,nesanica,tjeskoba radna sposobnost trajno smanjena,a sve tri komisije u splitu me odbijaju ,nemam ljudi status ,ni hrvi,da li mi se može odgovoriti vratit me ne mogu na posao jel više nisam sposoban za rad 17god radnog staža.zaštone mogu u invalidsku mirovinu.hvala!loza!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

loza je napisao:

molim za pomoć ,branitelj sam na 100%bolovanju već 2godi17 mj.dijag f62.0,f43.1,f32.2,tri dnevne bolnice,ratni put ,prva linije bojišnice,kad sam se skidao poslije oluje nije mi na pamet padalo da bi mise moglou životu ovako nešto dašavati,nemir,nesanica,tjeskoba radna sposobnost trajno smanjena,a sve tri komisije u splitu me odbijaju ,nemam ljudi status ,ni hrvi,da li mi se može odgovoriti vratit me ne mogu na posao jel više nisam sposoban za rad 17god radnog staža.zaštone mogu u invalidsku mirovinu.hvala!loza!

 

Službeno : u invalidsku ne možete jer nemate status hrvi-a

 

Neslužbeno: jer je tako odlučila politika a ne struka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zasto nebi mogao u invalidsku mirovinu,i sta ima politika sa zdravljem covijeka,ljepo zatrazi timski prikaz u zagrebu,ostani u bolnici probaj se izljecit ako nejde oni ce napisat nema izljecenja i nikakva komisija to nemoze pobit,dobit ces invalidsku mirovinu kao hrvatski branitelj nece bit tolko velika kao da imas hrvi ali bit ce mirovina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dambac je napisao:

zasto nebi mogao u invalidsku mirovinu,i sta ima politika sa zdravljem covijeka,.

 

Zato jer se struka ne pita isto kao i u svemu drugome, jdenostavno je tako, da nije tako onda bi se i danas mogao podnjeti zahtjev za priznavanjem statusa hrvi- na osnovu oboljenja, a ne do 31.12.2005. godine. A tko je taj rok odredio nego politika, struka nije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija