Jump to content

Susjed zatvorio vodu...


anonimno

Preporučene objave

Situacija je slijedeća...

 

Vlasnik sam tavanskog stana u kojeg je početkom devedesetih provalio susjed koji živi u stanu ispod. U to vrijeme je takvo provaljivanje bilo normalno. Sva sreća da sam čisti vlasnik i da sam ga brzo uspio izbaciti. Međutim, on mi je kao osvetu za to, budući da stanuje i spod mene, zatvorio vodu. To je završilo na sudu, ali budući da je u to vrijeme bio rat, i bilo je puno drugih problema, to nisam izganjao do kraja. Čak se i odvjetnik koji mi to vodio negdje preselio.

 

Zanima me slijedeće... Da li mogu nastaviti taj sudski proces ili trebam započeti novi? Taj stan je 15 godina prazan i bez vode, nije mi cilj uzeti susjedu novce nego samo želim da mi spoji vodu, ali me zanima da li mu mogu zaprijetiti da ću sudski tražiti od njega naknadu zato jer taj stan nisam 15 godina mogao iznajmljivati? Kad se te sve eventualne najamnine kroz tih 15 godina zbroje to je poprilićčan iznos, pa ga možda dovoljno prestrašim da sredi stvar.

 

Odlučio sam taj stan uredit, ali on je beskorisan ako nema vode.

 

Molim rijedloge.......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija