Jump to content

kazna zatvora -zastara


chevchelios

Preporučene objave

postovanje!

evo ovako u par godina sam skupio par kazni zbog nevezanja pojasa i jedno crveno svijetlo . kod sudca sam bio za sve prekrsaje i za sve mi je dana novcana kazna bez bodova bez icega ,ja niti jednu kaznu do sada nisam platio,jer nisam mogao ,nisam radio ,sto znaci da su mi sad sve kazne ustvari ,kazne zatvora. policija mi je vec nekoliko pute bila na vratima koja je nisam otvara,te su stali dolazit ,i sad najvjerovatnije imaju dovedbeni nalog kad me se negdje legitimira. sad ,ima li moj slucaj zastaru ,znaci ako me nitko ne legitimira koju godinu,da li cu bit oslobodjen zatvorske kazne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zastara za izvršenje prekršajne sankcije iznosi 3 godine od pravomoćnosti presude za svaki pojedini postupak.

 

Zastara za plaćanje onih 2.500 kuna osiguranju je 10 godina, s time što svakim novim postupkom se pokreće novo odbrojavanje od 10 godina.

 

Od vas kao osobe ovisi da li će te život potrošiti u skrivanju se zbog gluposti.

 

chevchelios je napisao:

naime,radim kao zastiitar u zastitarskoj firmi ,i pred nekoliko dana sam uhvacen radarom dA VOZIM 30 km,vise od dopustene brzine znaci ja sam votio 90 dopusteno 60,prekoracenje brzine se desilo na nacin da sam primjetio auto koje me prati od casina gdje smo predigli novce te vozili u banku,kad me policajac zaustavio,ja sam mu pokusa objasnit situaciju ,na sto mi on kaze da je objasnjavam sudcu ,a ne njemu? prigovor sam napisa,cekam poziv sudca. ja mislim da bi sudac trebao imat razumjevanja prema mom slucaju sto vi mislite?

 

Ili se vašim nadimkom koristi više osoba ili se radi o jednoj ali podvojenoj ličnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija