Jump to content

Kazna zbog neodjave tablica


Runner_sb

Preporučene objave

Pozdrav.

Zadnjih nekoliko mj.sam bio na terenu te mi je u međuvremenu istekla registracija na motoru. Pošto nisam bio ni blizu da odjavim tablicu stigla mi je kazna od 700 kn. Žalio se jesam premda znam da je moja krivica ali nisam mogao odjaviti motor. Sad me zanima dok čekam odgovor na žalbu da li mogu registrirati motor normalno ili moram prvo platiti kaznu da bi ga mogao registrirati.

 

Lp :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slobodno motorom na registraciju.

 

Ukoliko je prošlo preko jedne godine od isteka prometne dozvole, radi bržeg prolaska postupka registacije vozila, poželjno je izvršiti tehnički pregled u radno vrijeme upravnih odjela policije koji vode evidencije prometnih dozvola, radi mogućeg telefonskog kontakta djelatnika stanice za tehnički pregled s policijom, a ukoliko je prometna dozvola istekla prije manje od 1 godine, možete bilo kada u radno vrijeme stanice za tehnički pregled.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sudska opomena je kazna koja se briše iz prekršajne evidencije nakon 3 godine.

 

Policijsko upozorenje gubi na svojoj važnosti nakon 1 godine.

 

Na ovu novu kaznu od 700 kuna ne može dobiti policijsko upozorenje kako se navodi u odgovoru #3.

 

Ukoliko registrirate vozilo prije nego što predate prigovor, možete od suda tražiti oslobođenje kazne jer ste platili propisana davanja zbog čijeg je ne plaćanja pokrenut prekršajni postupak, a što sud može i ne mora prihvatiti. U tom slučaju priložiti dokumente s registracije vozila kojim se dokazuje da je izvršena registacija vozila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija