Jump to content

Kako zamoliti sud da smanji kaznu


lemax

Preporučene objave

Molim vas za pomoć,

Danas sam dobio prekršajni nalog za prekršaj počinjen u 9mj 2009.

Priznajem kriv sam, vozio sam neregistrirani motor ( prošlo je tek 20 dana od isteka ) i bez položene A kategorije vozačke.

Kaznu bi platio da nisam prije skoro 2mj ostao bez posla a brinem za nezaposlenu ženu i dvoje djece. Nemamo nikakva primanja.

Kako zamoliti sud da mi kaznu zamjeni zatvorom, ili da ju barem nešto smanji ili neznam ni ja što*?

Na dnu naloga piše; U postupku povodom izjavljenog prigovora sud nije vezan zabranom izmjene odluke na štetu okrivljenika. Šta im to znači?

Hvala Vam na pomoći! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Priznati krivnju, pokajati se, moliti umanjenje kazne na nacin prema odluci suda. navesti da ste nezaposleni, dostaviti potvrdu od hzz-a i od supruge također, navesti da imate dvoje malodobne djece o kojima se brinete. u poreznoj upravi izvaditi imovinsku karticu (vađenje je besplatno) i moliti da vas oslobode troškova postupka.

znaci da vas moze i teze kazniti, ali ako je istina sve sto ste naveli onda ne morate brinuti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija