Jump to content

kupili smo novi auto kojem nakon 5 dana otpada farba na braniku!!!


tihica

Preporučene objave

poštovani,

zamislite koji peh imam.

prije desetak dana kupila sam novi Huinday u poznatoj auto kući i sada, kada auto ima 200 km dok smo ga prali s njegova branika se je počela ljuštiti farba.

danas sam bila u istoj toj kući no oni su rekli kako ne žele dati novi auto (ovaj sam nakon toga registrirala budući mi je proba istekla) već da će ofarbati branik i da će sve biti gotovo u jedan dan.

što mogu napraviti????

 

kako je moguće da novi auto ima takvih problema. Dali mi ta auto kuća mora dati zamjensko vozilo dok ovo bude kod njih? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tihica je napisao:

poštovani,

zamislite koji peh imam.

prije desetak dana kupila sam novi Huinday u poznatoj auto kući i sada, kada auto ima 200 km dok smo ga prali s njegova branika se je počela ljuštiti farba.

danas sam bila u istoj toj kući no oni su rekli kako ne žele dati novi auto (ovaj sam nakon toga registrirala budući mi je proba istekla) već da će ofarbati branik i da će sve biti gotovo u jedan dan.

što mogu napraviti????

 

kako je moguće da novi auto ima takvih problema. Dali mi ta auto kuća mora dati zamjensko vozilo dok ovo bude kod njih? :-?

 

Ne, ali imaš pravo na naknadu štete koju bi pretrpjela za vrijeme dok je auto na farbanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislite na novčanu naknadu? Oni ne žele dati zamjensko vozilo a njihov autosalon u sklopu kojega je i servis je od moje kuće udaljen 60 km. što da ispred servisa čekam cijeli dan dok mi god branik ne bude suh????

na sve moguće načine varaju kupce - obećaju i ovo i ono, i garanciju na sve i svašta a kada ti uistinu treba, i to kod potpuno novog auta onda se morate s njima svađati i natezati.

Baš ne znam što napraviti!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tihica je napisao:

mislite na novčanu naknadu? Oni ne žele dati zamjensko vozilo a njihov autosalon u sklopu kojega je i servis je od moje kuće udaljen 60 km. što da ispred servisa čekam cijeli dan dok mi god branik ne bude suh????

na sve moguće načine varaju kupce - obećaju i ovo i ono, i garanciju na sve i svašta a kada ti uistinu treba, i to kod potpuno novog auta onda se morate s njima svađati i natezati.

Baš ne znam što napraviti!!!!

 

Da.

Ne moraju dati zamjensko vozilo, ako ne žele.

Ne vidim razloga zašto ste ljuti- nije kraj svijeta ako malo boje otpada, budite sretni da nije nešto ozbiljnije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

pozdrav

 

Stvar je po meni vrlo jednostavna,u našoj državi možete se slikati ako nešto nije u novinama ili televiziji, tako da im zaprijetite novinama i televizijom, a mogli bi i spomenuti koja je to auto kuća jer ja namjeravam kupiti auto u skoro vrijeme, i hyundai mi je jedan od izbora, tako da ne odem tamo:)

Neznam kakve gluposti da oprostite na izrazu prića chew...

Nek si on kupi auto i da 20-30 tisuća eura pa ga opere i neka mu farba otpadne.

Ja bih mu stvarno rado rekao da se ne nervira da nije to ništa strašno.Još bih mu i pivo platio ako se ne iznervira:)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pismeno preporučeno i sa povratnicom od autosalona tražiti zamjenu vozila zbog nedostataka.

ako na zamjenu ne pristanu tužbom tražiti povrat novca.

 

obratite se i udruzi potrošač za savjet.

trebao bi postojati neki probni rok za vračanje kupljene stvari na kojoj se naknadno ukaže greška.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija