Jump to content

dodjela stambenog kredita braniteljima


blroso

Preporučene objave

blroso je napisao:

Molim vas da mi netko odgovori da li imam pravo na stambeni kredit ako živim u kući sa suprugom koja je kuću kupila sama kreditom?Branitelj sam DR HRVI 20%.

 

Možeš ostvariti jedino pravo na stambeni kredit za poboljšanje uvjeta stanovanja, ako u tvom slučaju ne postoje neke druge zapreke. <pogledaj članak 37. Zakona o pravima hrv. branitelja>

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

blroso je napisao:

Molim vas da mi netko odgovori da li imam pravo na stambeni kredit ako živim u kući sa suprugom koja je kuću kupila sama kreditom?Branitelj sam DR HRVI 20%.

 

Ministarstvo regionalnog razvoja, šumarstva i vodnog gospodarstva predložilo je izmjenu Zakona o područjima posebne državne skrbi. U tim izmjenama navodi se i povrat novaca onim braniteljima koji su do 2005. godine (do donošenja Zakona o PPDS-u) otkupili kuću ili stan od države (APN-kuće), a isti nisu u međuvremenu prodali. Oni navode da se radi samo o 155 određnih objekata i njihovih korisnika.

Uglavnom za sve obavijesti treba se obratiti navedenom ministarstvu. Broj telefona 01/6172-500.

Valjda sam barem malo pomogao!! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija