Jump to content

invalidnina-prijenos u drugu banku


diksi

Preporučene objave

Evo imam jednu informaciju koja će vjerujem interesirati jedan broj branitelja korisnika invalidnine.

Radi se o pitanju primanja invalidnine preko HPB-a ,koja je dosad obvezno išla preko te banke.

Nedavno sam bio u državnom uredu za branitelje u vezi invalidnine i dobio informaciju da je uvedeno da se invalidnina može primati i preko drugih banaka.

Dovoljno je ako to želite napraviti otići u državni ured(referada za financije branitelja) donijeti broj tekućeg na koji želite primati invalidninu.

Svatko treba ocijeniti da li mu je to povoljnije ako npr. prima mirovinu u drugoj banci i tamo ima isto tekući ili ne.

Osobno smatram da je dodatni trošak imati dva računa i plaćati naknade i ostale troškove vezane za isti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

diksi je napisao:

Evo imam jednu informaciju koja će vjerujem interesirati jedan broj branitelja korisnika invalidnine.

Radi se o pitanju primanja invalidnine preko HPB-a ,koja je dosad obvezno išla preko te banke.

Nedavno sam bio u državnom uredu za branitelje u vezi invalidnine i dobio informaciju da je uvedeno da se invalidnina može primati i preko drugih banaka.

Dovoljno je ako to želite napraviti otići u državni ured(referada za financije branitelja) donijeti broj tekućeg na koji želite primati invalidninu.

Svatko treba ocijeniti da li mu je to povoljnije ako npr. prima mirovinu u drugoj banci i tamo ima isto tekući ili ne.

Osobno smatram da je dodatni trošak imati dva računa i plaćati naknade i ostale troškove vezane za isti.

 

Točno diksi,ja sam to napravio u 12 mj i u prvom mjesecu mi je invalidnina sjela na račun na koji primam mirovinu.Ušteda je 12 kn i sva primanja su mi na istom računu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

cherry je napisao:

hvala!inače drugostupanjsko mi je isteklo sa 31.01.2011.,ali u novom prvostupanjskom piše da invalidnina ide i dalje do 31.12.2011.novo drugostupanjsko još nije stiglo.da li to ima neke veze?

 

 

Onog dana kada istekne vrijeme drugostupanjskog riješenja obustavlja se i isplata,kad stigne drugostupanjska ide isplata zaostataka i redovno dalje i tako do stalnog drugostupanjskog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija