Jump to content

rušenje policijskog zapisnika..


Jasna30

Preporučene objave

Branim se sa slobode nakon 2 god.pritvora -po članku 218.

Branitelj po službenoj dužnosti.

Priznao dva dokazana djela,ostalo šta se stavlja ne teret nema dokaza ali ima dio priznanja s policije kad sam bio 48 sati tamo.

U 56-satnom boravku na policiji ima niz nepravilnosti kao i u samom zapisniku..

-ispitivanje i pisanje zapisnika bez odvjetnika P.B(odvj.se pojavljuje tek na čitanju zapisnika na kraju)

-na punomoči odvjetnika datum je napisan kao da sam punomoč potpisao nekoliko dana ranije a nisam(na punomoči su tri boje kemijske olovke također)

-zapisnik se radio na policiji cca 5 sati dok na zapisnuku piše da je napravljen u sat vremena i deset minuta.

-na čitanju zapisnika pred sam kraj dolaze državna tužiteljica i odvjetnik ..dakle nisu bilo od početka i potpisuju ono što nisu čuli od osumnjičenog.

-Na ročištima (dva puta )su već svjedočili tužiteljica,odvjetnik i dva policijca-dakle kad je tko došao i koliko je tko dugo bio..Svi su imali različite iskaze kako je vođen zapisnik i kad je tko došao odnosno otišao.

-Sudac je promjenjen i oni su svi ponovno pozvani da svjedoče o tome kako je zapisnik tekao jer je trazio moj sadašnji odvjetnik jer smatra da zapisnik pada u vodu zbog svega navedenog????

 

-

-

-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija