Jump to content

potrebna pomoc i savjet


mmale

Preporučene objave

dozivio sam ozljedu na radu na mjestu koje nikako nije bilo osigurano a predmet je bio smrtno opasan za billo koga u tom prostoru,,,,nadalje poslodavac nije htio pozvati hitnu pomoc nego me slao osobnim automobilom u bolnicu iako se sjediste hitne pomoci nalazilo 2 km od radnog mjesta,,,,dakle osigurao je sebe od policije i inspekcije zastite na radu,,,,nadalje morao sam potpisati iskaz koji odudara od istine i nespominje se da sam morao rukovat kranskom dizalicom za koju nisam imao potrebna znanja niti iskustva,sto dolazi do zakljucka da sam sam skrivio svoju nesrecu i nikako mi nejde u korist iako je ozljeda trganje cetvrtine prsta koje je ostalo visjet na komadicu koze i nagnjecenje kostiju sake,,,, :-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mmale je napisao:

dozivio sam ozljedu na radu na mjestu koje nikako nije bilo osigurano a predmet je bio smrtno opasan za billo koga u tom prostoru,,,,nadalje poslodavac nije htio pozvati hitnu pomoc nego me slao osobnim automobilom u bolnicu iako se sjediste hitne pomoci nalazilo 2 km od radnog mjesta,,,,dakle osigurao je sebe od policije i inspekcije zastite na radu,,,,nadalje morao sam potpisati iskaz koji odudara od istine i nespominje se da sam morao rukovat kranskom dizalicom za koju nisam imao potrebna znanja niti iskustva,sto dolazi do zakljucka da sam sam skrivio svoju nesrecu i nikako mi nejde u korist iako je ozljeda trganje cetvrtine prsta koje je ostalo visjet na komadicu koze i nagnjecenje kostiju sake,,,, :-D:-D

 

 

mmale,

i kaj ti sad zapravo hoćeš?

Pišeš "morao sam potpisati iskaz koji odudara od istine". Kaj ti je neko prijetil pištoljem ili kaj? Za..je si stvar ai tvoj poslodavac.I kak misliš "morao si rukovat dizalicom za koju nemaš ispit"? Nisi morao ali jesi. Dakle nisi to smio a ni poslodsavac te nije smio staviti na takvo radno mjesto.

I u konačnici kaj je doktor tam ka ste došli na hitnu napisal i kaj ste vi njemu rekli (ipunili obrazac o povredi na radu) kak se to dogodilo ...jer ako je povreda na radu e onda za je za to nadležna medicina rada i ona provodi daljnje postupke. E ako ste zmuljali ...onda nema više mogućnosti da "naplatiš" kakvu štetu...ako si na to mislio. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija