Jump to content

porez na kupoprodaju vozila


zooky29

Preporučene objave

pozdrav,

 

 

imam jedan problem,prodao sam vozilo.ugovor je potpisan i ovjeren kod bilježnika.međutim kupac nije vozilo prijavio poreznoj niti platio porez od onih 5%,kao niti godišnji porez na vozilo.kao niti nije prenesao auto na svoje ime u policijskoj upravi.te i dalje auto stoji na mene,kao i dug koji je nastao pošto nije plačan,a ja nemam vozilo.dali postoji način da ja vratim to vozilo i poništim ugovor,ili neznam neki drugi način da rješim ovaj problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

trebate otići u policijsku postaju sa ugovorom i odjaviti vozilo. to je jedna novina u zadnje vrijeme upravo iz razloga što ljudi ne prijavljuju kupnju.

 

što se tiče porezne, mup im predaje stanje čini kmi se na dan 31.03. tko je vlasnik na taj dan plaća godišnji porez na cmv.

 

naravno može se sa novim vlasnikom dogovorit, u to porezna ne ulazi, ali dug ostaje na vlasniku na datum 31.03.

 

zato ako niste, odmah odjavite vozilo u mup-u, da vam ne dođe porez i za ovi godinu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija