Jump to content

Brzina_radar tipa "Komar" ?


Gixer

Preporučene objave

Pozdrav

 

Prije tri godine sam napravio prekršaj vozeći motociklom kroz naseljeno mjesto ( ograničenje 50 km/h ), 127 km/h

Znam da Zakon ne zanima što se radi o napuštenom mjestu kod Dvora na Uni, ali eto, tek toliko da se zna da apsolutno nikoga nisam ugrozio.

Što me zanima,

Zaustavljen sam od strane prometne policije koja mi ne navodno :misli: izmjerila brzinu koju sam spomenuo i to pomoću starog radara tipa "Komar".

Negdje sam još davno prije pročitao da se navedeni radarski uređaj može pobiti, pogotovo jer se radi o motociklu koji ima relativno malu frontalnu površinu, pa bih molio ako bi mi netko mogao dati neki savjet.

Ili ako postoji neki drugi način da se izbjegne ili makar smanji izrečena kazna.

Nažalost, prekršaj je počinjen odmah nakon stupanja na snagu novog Zakona, gdje apsolutna zastara stupa 4 godine. :place:

 

Unaprijed puno zahvaljujem !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru, istina je nažalost ponekad bolna. :-(

Može još jedno pitanje.

Ako mi sud "sjedne" na plaću, da li se opterećuje kompletan iznos plaće koji se uplaćuje na tekući račun ili se ostavlja onaj minimum potreban za život koji je propisan Zakonom ?

Pitam to jer imam kredit koji već opterećuje plaću pa me zanima koliko će i da li će što ostati ? :-)

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sud ne sjeda na plaću.

 

Porezna pokušava napraviti ovrhu od iznosa koji vam se vraća povratom poreza, a ako ne uspije zamjenjuje se novčana kazna zatvorskom i daje policiji dovedbeni nalog koji se neće izvršiti ako se plati priložena uplatnica.

 

Nema sjedanja na plaću, dodatnih troškova (osim troškova prekršajnog postupka), sjedanja na plaću ili tekući račun, ni kamata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija