Jump to content

molim pomoć


jorgovan

Preporučene objave

Mene zanima dali mi netko može reći dali tajnica ˇMOŽE I SMIJE ˇrazgovarati o mojim kreditima,dugovima općenito o mojoj financijskoj situaciji sa čistačicama i drugim zaposlenicima .Inače radim u jednoj o.š.u kojoj umjesto ravnatelja ona vodi glavnu riječ.Svi se je boje i podilaze joj ,bojim se i ja ali mislim da nema pravo govoriti o mojim problemima.Molim vas da me uputite šta mogu poduzeti VELIKA HVALA :misli::-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jorgovan je napisao:

Mene zanima dali mi netko može reći dali tajnica ˇMOŽE I SMIJE ˇrazgovarati o mojim kreditima,dugovima općenito o mojoj financijskoj situaciji sa čistačicama i drugim zaposlenicima .Inače radim u jednoj o.š.u kojoj umjesto ravnatelja ona vodi glavnu riječ.Svi se je boje i podilaze joj ,bojim se i ja ali mislim da nema pravo govoriti o mojim problemima.Molim vas da me uputite šta mogu poduzeti VELIKA HVALA :misli::-?

Odgovor na Vaše pitanje bi glasio: može, ali ne smije.

Najbolje bi bilo da za početak porazgovarate s dotičnom osobom nasamo i ljubazno je zamolite da to više ne čini, jer da to nije korektno s njene strane i da ona također ne bi voljela da netko npr. njene obiteljske probleme iznosi u javnost. Ako se i dalje nastavi baviti takvim stvarima, napišite pismo ravnatelju u kojem ćete objasniti cijelu situaciju, kao i to da je dotična već upozorena na nedolično ponašanje, te zatražite u što hitnijem roku pisani odgovor i pismo protokolirajte. Naravno, jedan protokolirani primjerak zadržite za sebe, čisto za slučaj ogluhe od strane ravnatelja kako bi mogli poduzeti daljnje radnje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovoru ali problem je u tome što se ravnatelj drži nje jako on je tamo više kao marioneta a ona kolo vodi i šta god ona napravi to je u redu krivi su svi drugi ako me razumijete.ona se jednostavno veseli tuđem zlu i tako povređuje čovjekov ego ona je po sebi za sve nas tamo BOG i nju se sluša i ona smije sve što hoće .pa me zato zanima šta napraviti jer ravnatelj neće n i š t a hvala 8-)8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jorgovan je napisao:

hvala na odgovoru ali problem je u tome što se ravnatelj drži nje jako on je tamo više kao marioneta a ona kolo vodi i šta god ona napravi to je u redu krivi su svi drugi ako me razumijete.ona se jednostavno veseli tuđem zlu i tako povređuje čovjekov ego ona je po sebi za sve nas tamo BOG i nju se sluša i ona smije sve što hoće .pa me zato zanima šta napraviti jer ravnatelj neće n i š t a hvala 8-)8-)

Vi, za početak, se MORATE obratiti čelniku ustanove za bilo kakve probleme na radnom mjestu. To što on nije napravio ništa po tom pitanju MORATE imati u pisanom obliku, zato sam naglasila da obavezno zatražite pisano očitovanje s njegove strane. To vam je osnova za pokretanje bilo kojeg daljnjeg postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija