Jump to content

pomoć - opomena pred otkaz


sanja44

Preporučene objave

sanja44 je napisao:

Pozdrav,

Molim pomoć. Dobila sam opomenu pred otkaz. Koje su mi daljnje opcije. Što mogu/ne mogu? Koji su mogući sljedeći koraci poslodavca (d.O.o.).

Unaprijed hvala

 

Čime je uzrokovana opomana i kaj piše u njoj?

No bez obzira na to, ti sigurno misliš da nisi ništ kriva pa onda u tom smislu odmah i podnesi PRIGOVOR na opomenu i pobi sve navode kojim te "zločresti2 poslodavac tereti. Pismeno,poštom,preporučeno sa povratnicom na adresu poslodavca. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sanja44 je napisao:

Pozdrav,

Hvala Vam na odgovoru, napislala i poslala prigovor, pa cu vidjeti sad što dalje.

Hvala na savjetu.

 

Sanja44

 

Tak je. sad uredno i savjesno ispunjavati svoje obveze i čekati na sljedeći potez poslodavca. Bez bespotrebnih komentara u radnoj sredini (ono bla....bla...sa kolegama). Bez emotivnih ispada,ljutnji i sl. Strogo profesionalno,odmjereno i uljuđeno.OK?

a kako budu stvari tekle ,javi se. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cigo1 je napisao:

sanja44 je napisao:

Pozdrav,

Hvala Vam na odgovoru, napislala i poslala prigovor, pa cu vidjeti sad što dalje.

Hvala na savjetu.

 

Sanja44

 

Tak je. sad uredno i savjesno ispunjavati svoje obveze i čekati na sljedeći potez poslodavca. Bez bespotrebnih komentara u radnoj sredini (ono bla....bla...sa kolegama). Bez emotivnih ispada,ljutnji i sl. Strogo profesionalno,odmjereno i uljuđeno.OK?

a kako budu stvari tekle ,javi se. :palac:

 

eto, cigo te već osudio. već te proglasio krivom. a ako misliš da je kriva, zašto si joj rekao da se žali na opomenu? :kavica:

 

cigonjo, suzdržavati se od moralnih prodika. :-P a pogotovo od osuda - to je rezervirano samo za sud. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki je napisao:

cigo1 je napisao:

sanja44 je napisao:

Pozdrav,

Hvala Vam na odgovoru, napislala i poslala prigovor, pa cu vidjeti sad što dalje.

Hvala na savjetu.

 

Sanja44

 

Tak je. sad uredno i savjesno ispunjavati svoje obveze i čekati na sljedeći potez poslodavca. Bez bespotrebnih komentara u radnoj sredini (ono bla....bla...sa kolegama). Bez emotivnih ispada,ljutnji i sl. Strogo profesionalno,odmjereno i uljuđeno.OK?

a kako budu stvari tekle ,javi se. :palac:

 

eto, cigo te već osudio. već te proglasio krivom. a ako misliš da je kriva, zašto si joj rekao da se žali na opomenu? :kavica:

 

cigonjo, suzdržavati se od moralnih prodika. :-P a pogotovo od osuda - to je rezervirano samo za sud. :-D

 

 

Moj :klanja: presvetli gospon :sudac: . Pa tebe nema kaj ni kave tam 80-tih, kad ste se po pesku igrali :smijeh:

Baš mi je drago kaj si tu da me "poućavaš"...samo znaš ovaj put bum je tebe poučil...s obzirom da sam ja umirtovljemik sa 30 i kusur godišnjim stažom....onda ti ja znam kaj se dogodi kad radnik uloži prigovor na poslovodstvo,šefića....onda mu se počmeju brojiti stvari tipa: koliko je puta na WC-u bio,kak je zakasnil dana tog i to 2 min i 30 sekundi,kak u njegovom ugovoru piše da je dnevni odmor 30 a ne 33 minute,...pa kak je bil na bolovanju ove godine 10 dana...kak koristi internet u privatne svrhe...i bla...bladruga prijava....pa onda pitateljica zbog nebuloza popizdi....pa sve to zlaje pred "najboljom kolegicom"kak joj je šef kreten...pa ju ova cinka...kak bi se domogla njezinog mesta...pa kad sazna da je ova cinkala...i njoj porciju...e onda dođe do narušavanja discipline....prijava i....i g sudeci "šimecki" i opet onda ti i ja posla ko u prići....dakle nisam ja nikoga OSUĐIVAO...nego dobronamjerno UPOZORIO na ponašanje za vrijeme "spora" ....za suđenje se zna ko je zadužen ne? g.

:sudac::smijeh::-P:smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija