Jump to content

nemogu virovat


nine

Preporučene objave

evo bio na kontroli kod pshijatra i on mi kaže da mi više nesmiju davat tablete one koje mi pomazu ali zbog dijagnoze nemogu ić mi na recept pa bi mi oni u bolnici dali do druge kontrole ali vise nesmiju zabranilo ministarstvo pa eto nedaju nam ni živit ni s tabletama bice skupo im pa kako ce nam dat da ostvarimo nasa prava a nek dile lažnim bolesnicima mirovine to im nesmeta povraca mi se od svega ovog kad čujem ko je sve dobija mirovinu na osnovu ptsp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

nine je napisao:

evo bio na kontroli kod pshijatra i on mi kaže da mi više nesmiju davat tablete one koje mi pomazu ali zbog dijagnoze nemogu ić mi na recept pa bi mi oni u bolnici dali do druge kontrole ali vise nesmiju zabranilo ministarstvo pa eto nedaju nam ni živit ni s tabletama bice skupo im pa kako ce nam dat da ostvarimo nasa prava a nek dile lažnim bolesnicima mirovine to im nesmeta povraca mi se od svega ovog kad čujem ko je sve dobija mirovinu na osnovu ptsp

 

Ispeci pa reci,a što da ti drugo kažem! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija