Jump to content

Rok za papire za HZZO


Maxich

Preporučene objave

Odmah nakon što fizički dođeš u posjed doznake, najbolje tako. A u nadležnom se područnom uredu informiraj točno o tome što moraš predočiti, ako to već nisi, zbog utvrđivanja visine naknade. Namjerno ti ne bih ovdje pastirao potrebnu dokumentaciju obzirom na mogućnost različitog postupanja i specifičnosti od slučaja do slučaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

doznaku za bolovanje već sam dala poslodavcu zbog dana bolovanja koji sam koristila. ako sam dobro shvatila, moram izvaditi novu doznaku i odnijeti ju u HZZO? bilo bi dobro da mi netko napiše što još trebam odnijeti jer mi se ne hoda okolo s trbuhom. zato pitam kao netko već zna da napiše :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dakle, u konkretnom slučaju:

 

doznaka za bolovanje se dobiva krajem mjeseca u kojem je netko krenuo na bolovanje. ovo što sam dala poslodavcu je zapravo samo potvrda, a ne i doznaka za bolovanje.

 

za mirovanje u trudnoći i to u slučaju nezaposlenosti zbog ugovora na odrađeno, HZZO-u treba donijeti:

 

1. kopiju osobne iskaznice

2. kopiju tekućeg računa

3. R1 (potvrda o isplati plaće iz računovodstva mojeg poslodavca)

4. doznaku od doktora koju od njega mogu dobiti kad mi škola sredi odjave i sama sa prijavim na HZZO

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija