Jump to content

Problem kod procjene štete


Avtomatik

Preporučene objave

Momak mi se s autom zabio u parkirani motor kod parkiranja, pukao je blatobran i nešto sitno (možda) žmigavci/štop svjetlo...

Ja sam nakon toga, ne znavši da se to desilo, sjeo na motor i prilikom kretanja mi je taj napuknuti dio ušao među kotače, što će reći da je taj dio blatobrana totalno smrskan, a žmigavci i štop svjetlo do kraja potrgani...

E sad, on je priznao krivicu i štetu pa smo se dogovorili da ćemo to riješiti bez osiguranja, nakon čega sam ja našao cijene novih dijelova koje su njemu preskupe, pa je rekao da ćemo ipak ići na osiguranje, od 'nesreće' je do sada prošlo ni tjedan dana...

Mene zanima kako će osiguranje reagirati na ovu naknadnu štetu, hoće li biti problema kod slikanja ili uvažavanja štete, te postoji li kakav razlog (s njegove strane) da mi ne prijavimo cijelu štetu (dakle i ovu nastalu nakon nesreće kao posljedicu nesreće) što se tiče osiguranja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svaki vozač je dužan pregledati vozilo prije početka upravljanja što znači da ste i sami krivi za dio nastale štete.

 

U lošoj ste poziciji prema osiguravatelju bez policijskog zapisnika.

 

Njihova reakcija će biti poprilično nepovoljna za vas.

 

Ne možete znati da li je drugi vozač imao izrečenu zabranu upravljanja radi čega mu osiguranje ne vrijedi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija