Jump to content

Mobilna kucica problem


xedos6

Preporučene objave

Postovani,

htio bih kupiti nekih 450 qm na moru(gradjevinska zona) na koju bih postavio jednu mobilnu kucicu(s tockovima) velicine 27qm ...struju bih rijesio solarno a vodu-iskopao busotinu-bunar!!

 

da li je to dozvoljeno ili moram traziti neku gradjevinsku dozvolu za taj objekt??ili pak neku drugu dozvolu? Gdje se mogu informirati o tome-znaci konkretno??

Nebih radio nista nelegalno nego sve po propisu ali kucu necu da pravim niti imam snage niti volje ...ovako gotovu kupis za nekih 15000 evrica i imas ju-kompletnu !!!nece te nitko moci zezati zato sto je gotova-znaci nema ono kao-taj vam kut nije ok-rusite ga,ovdje je za 5 cm prvisoko-rusi ga!!!napravio sam kucu u Zupanji prije 3 god i znam o cemu pricam..

 

1.Postoji li uopce mogucnost na jednu mobilnu kucicu gradjevinsku dozvolu dobiti?naravno da bih ju postavio onda na betonsku plocu i tockove razmontirao..

 

2.Zadnja mogucnost bi mi bila mozda da ipak napravim neku vikendicu(naravno s gradjevinskom dozvolom) ali tu je opet pitanje -da li je takav objekat u prostornom planu uopce dopusten!!moze li meni opcina da kaze sta ja moram praviti a sta nemogu? mogu li ja jednostavno takav zahtjev predati?kolike su sanse da to prodje?

 

zemljiste se nalazi u sred izgradjenog dijela grada-prikljucak struje i vode s svih strana moguc

 

zahvalan sam za svaku informaciju

 

PS gradjevinsko zemljiste bi bilo na otok Vir -zadarska zupanija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija