Jump to content

konačno dionice


taba

Preporučene objave

http://limun.hr/main.aspx?id=18

 

Evo ti link pa si izračunaj.

Luka Rijeka-182,vupik 70 i nešto,dok Mladina nije na burzi.

 

Trenutno za dionice luke rijeka dobiješ 15470,00 kuna, za dionice Vupika 4060,00 kn,a za dionice Mladine ništa(jer se trenutno ne trguje,a raspon vrijednosti dok se trgovalo bio je od 80,00-do 400,00 kn).Dakle ukupno oko 19530,00 kn što je daleko ispod nominalne vrijednosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Novi sam na portalu,tražim al nemogu nać odgovor nigdje.Predo sam zahtjev za dodjelu dionica na temelju hrvi 2008 g.Obećavaju ali ništa.HFP je prestao sa radom,a u agenciji za upravljanje držvanom imovinom koja je sada nadležna nitko ne odgovara na kontakt adresi.Zanima me jeli ikom od branitelja u zadnje vreme mjesec ,dva riješeno pitanje dionica,ili kome se obratit za informacije. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

p.lav je napisao:

da nazalost tako je s tim jadnim dionicama sto nam ih daju,moj savjet ti je da ih cim prije prodas dok jos i toliko vrijede...iz vlastitog iskustva...ajde bolje ista nego nista :kavica:

 

Moj savjet ti je da ih ne prodaješ ako ti nije sila.Prati stanje na burzi bar nekoliko mjeseci-cijena se mjenja dnevno-nastoj bar dobiti nominalnu vrijednost za dionice.

 

Lijepi pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija