Jump to content

NOVO - ovrha-pljenidba plaće-fina- hitno!!!!


mima_i

Preporučene objave

Može li banka zaplijeniti cijelu plaću? O, kako da ne! Već dvije godine nisam dobila osobni dohodak! Ovrhe, ovrhe. Jest, priznajem -kriva sam ?! Ali, postoji i ali! Samo na izvodima po tekućem računu koje dobivam od banke vidim: uplate plaće - isplata - interni prijenos na određeni broj - ovrha - sudski troškovi (nikada do sada nisam od suda dobila nikakvu obavijest)i tako redom. Ima još, sve se zakompliciralo. Na upite dobila sam odgovore / sami ste potpisali da vam se plijeni cijela plaća. Sama sve! Koliko znam sad Diners uzima svoje, jer zbog jednog dugovanja nisam mogla plaćati sve ostalo i krug se zatvorio. Otišla sam do Fine, ispunila zahtjev, gdje mi je otvoren taj zaštićeni račun, proslijeđen također u ustanovu u kojoj radim, ali računovodstvo i odgovorni oglušili su se o dobivenoj obavijesti banka-fina-novi račun - i osporavaju pravo na bilo kakvu uplatu po računu. Banka nema odgovora na to, Fina također. Hvala -bovu- na odgovoru od jučer. Danas u radnoj organizaciji saznajem od mjerodavnih kako je zaštićeni račun (pristigao od banke, fine) ne važeći i nisu dužni postupati po njemu, jer su moj ovršni postupak, blokada stupili na snagu 2009.g. (2009. 2010g.) Fina je preuzela ovrhe, blokade 1.1.2011. Sve do 31.12.2010.nije po objašnjenju mojih mjerodavnih u domeni i sve ostaje isto!!! Kako sam ja u fini (ispunila obrazac, ime banke gdje imam račun, primam plaću, zaokružila stavku 2. plaća iz članka 92. ovr zakona) onda ishodila zaštićeni račun? Zašto ga je banka, fina odobrila, radna organizacija dobila ako je to samo automatizam, što je sa zakonskim minimumom koji se nemože plijeniti? Dopis u ustanovi je u ladici, objašnjenje tek na moje inzistiranje. Mogu li tražiti od r.organizacije da mi se pismeno očituje o svemu. Kuda da sada krenem i što da radim. Molim pomoć! Zahvalna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija