Jump to content

molim pomoć


malaguti

Preporučene objave

u stanu živim s 2 djece sa bivšim suprugom,razvedeni smo 2 god,on je pokrenuo razvrgnuće za stan na sudu pa pitanje glasi:dali moj bivši muž može i ima pravo na javnoj dražbi prodati i polovicu moga stana,stan je 1/2 moja a 1/2njegova i tako je zavedeno u gruntovnim knjigama i katastru,ja svoju polovicu stana ne želim prodati zbog djece jer su oboje maloljetna i 1 djete boluje od epilepsije,bivši nas muž strašno psihički maltretira i ja sam zvala policiju no nema Fizičkog nasilja pa gospoda to vode samo pod zabilješku

kako to da se on Nemože privesti ako zbog nasilja ga prijavljujem,još mi i policajac prijeti da i ja mogu zajedno s njime biti privedena ,kod centra za soc.skrb -tamo smo stalni gosti no oni su nemoćni?sudkinja eto RADI po zakonu

pa Pitanje moje glasi:Zar moj bivši muž može prodati na dražbi putem suda i moju polovicu stana?a da sud ne uzme u obzir da je to jedina nekretnina u kojoj ja s djecom mogu živjeti kreditno sam nesposobna da bi sebi kupila drugi stan.Molim Vas za hitan odgovor jer imam samo 8 dana za rok žalbe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

može, ali za stan koji prodaje sud možete dobiti tek 60-70ak % tržišne vrijednosti .

prodaja stana putem suda je na štetu vlasnika stana .

 

svoju 1/2 stana on može prodati i nekom drugom kupcu za realniju svotu .

drugi kupac traži razvrgnuće suvlasništva i dobije i drugu 1/2 stana za znatno manju sumu novca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija