Jump to content

visina mirovine


tdjedovi

Preporučene objave

molim pomoć od stručnjaka da mi odgovore na pitanje koliko bi mi mogla okvirno iznositi mirovina. imam 38 g.,radio sam u HV, po činu sam narednik, od 93. u vojsci,bio sam pripadnik gardijske postrojbe, umirovljen sam zbog tumora na debelom crijevu zbog kojeg sam postao 80% invalid. bio sam na vještačenju u hzmo i dobio sam opću nesposobnost za rad i stiglo mi je rješenje o privremenoj mirovini od 1800 kn. unaprijed se zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tdjedovi je napisao:

molim pomoć od stručnjaka da mi odgovore na pitanje koliko bi mi mogla okvirno iznositi mirovina. imam 38 g.,radio sam u HV, po činu sam narednik, od 93. u vojsci,bio sam pripadnik gardijske postrojbe, umirovljen sam zbog tumora na debelom crijevu zbog kojeg sam postao 80% invalid. bio sam na vještačenju u hzmo i dobio sam opću nesposobnost za rad i stiglo mi je rješenje o privremenoj mirovini od 1800 kn. unaprijed se zahvaljujem.

 

Ako nemas staus hrvi-a ona će ti mirovina biti oko te svote koju sada primaš jer onda ides u običnu inavlidsku mirovinu- ( nazalost , možda ako dobiješ 500 kn gore ali to je možda ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

u mirovinu sam otšao 2001. te mi je novim rješnjem 2007. bilo prevođenje.

uzrok opća nesposobnost,40% rat 60% civilno, dragovoljac, desetnik, 30% HRVI trajno.

moje pitanje je kolika bi mi bila mirovina da ove godine promjenim omjer na 60% vojni i 40% civilni, i po kojoj godini bi se uzimao izračun mirovine?

molio bih ako netko zna da mi odgovori

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija