Jump to content

Poslodavac krivotvorio potpis na ugovoru o radu


Irmaaa2

Preporučene objave

Radila sam u firmi 10 dana gdje sam bila neprijavljena i u međuvremenu došlo je do prepirki između mene i poslodavca nakon čega sam napustila radno mjesto i zaprijetila im državnim inspektoratom. Odmah drugi dan poslodavac je sa mojim dokumentima napravio prijavu-odjavu sa radnog mjesta kao da sam radila i pritom krivotvorio moj potpis na ugovoru o radu tako da bi pokrio svoja "leđa". Da li je to kažnjivo i kako se može "istjerati pravda"?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

imim jedan problem.. ja sam bio na bolovanju do 30.6. i s tim datumom mi je u radnoj knjizici zaknjucio radnu... kad sam dobio papire dobio sam odjavu iz mirovinskog osiguranja i zdravstvenog... na tim papirima pise da je sporazumni raskid ali ja nisam nista potpisao to znaci da je moj sef krivotvorio potpis... jeli to kazneno dijelo??? sad sam ostecen jer nemam pravo na naknadu s biroa... kolike su kazne za krivotvorenje potpisa... i sta ja mogu uciniti u vezi tog svega????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija