Jump to content

OPTIMA TELEKOM-istek roka za odgovor na reklamaciju


suzana100

Preporučene objave

Molim Vas malu pomoć. 30,03,2011 sam u optima telekom podružnici podnila reklamaciju vezanu za raskid ugovora, odgovor sam dobila tek 30,05,2011 to je 60 dana a u obrazcu za prigovore piše da je optima dužna odgovoriti u roku od 30 dana. Kad sam nazvala službu i pitala da li imam pravo sad na raskid ugovora gospođa mi je otresito rekla da su imali puno prigovora pa da nisu stigli rjesit. Molim Vas da li ko zna da li imam pravo na raskid ugovora sad HITNO MI JE TO HVALAAAAAAAAAA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

 

na žalost Vaš upit ne sadrži dovoljno podataka, ali ukratko... jedno je prigovor i reklamacija, a drugo izjava o raskidu ugovora.

Dakle, napisali ste dopis sa nejasnim sadržajem, za kojeg vjerojatno nemate dokaz da ste predali, upravo radi toga odgovor možda dobijete možda ne.

Najbolje za Vas, bi bilo preporučenom pošiljkom s povratnicom poslati jasan dopis sa izjavom o raskidu, koji ima učinak po primitku druge strane (pravo na raskid je neograničeno), u ovom slučaju operatera.

Nakon rasikda ugovora, obje strane imaju pravo naknade štete, zato ipak razmislite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija