Jump to content

voznja u pijanom stanju na parkiralistu


Bojan-001

Preporučene objave

Poštovanje!

Neki dan sam se nasao sa prijateljima koje dugo nisam vidio na Tifonovom odmorištu,malo smo se zapricali i popili. Pošto mi nepada na pamet voziti auto u takvom stanju,pozvao sam prijatelja da dode po mene. Izašavši iz kafica vidio sam da sam auto parkirao na mjesto za invalide,te sam sjeo u njega i pomaknuo ga za 2 mjesta,na mjesto predviđeno za parkiranje. U tom trenutku dosao je policajac i dao mi puhati te sam napuhao 1.65 promila.

Moje pitanje je:isplati li se angažirati odvjetnika,posto mislim da nisam ugrozio promet na parkiralistu jer je bilo potpuno prazno i htio sam se maknuti sa mjesta za invalide?

Napominjem da mi je majka teski bolesnik koja zahtjeva redovne kontrole kod doktora i imam 2 covjeka koji mogu potvrditi i dokazati da sam ih zvao u namjeri da me

odvezu kući.

 

Srdačno se zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tifonovo parkiralište nije javna cesta.

ako nije od strane nadležnog tijela proglašeno cestom.

 

Članak 2.

2) »javna cesta« je površina od općeg značenja za promet kojom se svatko može slobodno koristiti uz uvjete određene ovim Zakonom i koju je nadležno tijelo proglasilo javnom cestom,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija