Jump to content

prijava stranih turista pomagajte molim vas !!!


donquichotte

Preporučene objave

Bok , evo problema ;imam stan za izdavanje ,

preko poznanika su mi dosli neki stranci u cetvrtak - Poljaci koji su odlucili biti kod mene 2 sedmice.

Kako ja radim u smijenama nisam uspio otici odmah u petak u policiji da ih prijavim , pa subotu ih nisam mogao uloviti jer sam opet radio pa da ih ne idem gnjaviti u ponoc ,dosla je nedelja ... nedelja opet ista pjesma nema ih a u ponedeljak evo policija me zove ...

Uhvatili su ih kako kradu neki alat ... #OOPS#mu , evo ni kriv ni duzan , nasankali su me kao da sam ja htio nesto sakriti.

Uredno sam prije 3 sedmice napravio kategorizaciju kupio knjigu gostiju napravio pecat i zatrazio sam od policije sifru za pristup internetu za prijavu gostiju, vec sam preko agencije napravio bukinge ... sve po zakonu a onda nikako da ih uhvatim da mi daju putovnice .. vjerojatno su to ciljano cinili ... nasjeo sam izgleda

u policiji mi nisu napisali prijavu otisao sam i rekao sam im kako je bila situacija ...

Sada me strah kkao ce biti sa policijom za strance ... posto ih nisam prijavio a morao sam ... to mi je prvi put kako drzim tako turiste i jos nisam skuzio st sve moram ...ali trudim se.

Kako bi mogao dobiti barem upozorenje ili opomenu umjesto kazne za ne prijavljivanje ??? Stvarno nije moja greska , cinio sam sve da ih prijavim , ali nikako da ih ulovim ... sve sam mislio , ajde u ponedeljak cu imati vremena popodne pa cu to obaviti .. kad eto !

mogu li se na nesto osloniti da me ne kazne ????

Molim vas pomagajte !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija