Jump to content

brzina


anonimno

Preporučene objave

29.5.2005. moj je dragi pocinio prometni prekrsaj o kojem je od policije obavjesten 4.10.2005. U obavjesti je pisalo da je pocinio prekrsaj ali ne i koji te da posalje podatke o vozacu. Poslali smo dopis da s obzirom da je proslo 120 dana od prekrsaja ne mozemo tocno reci o kome se kao vozacu radi i neka posalju vise detalja. Javili su se tek 4.4.2006. sa kaznom od 2000 kn jer nismo javili tko je vozio. Mozemo li ista postici zalbom??Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

29.5.2005. moj je dragi pocinio prometni prekrsaj

 

(...)

 

ne mozemo tocno reci o kome se kao vozacu radi

 

mrvicu si kontradiktorna ;-)

 

a ja bih na tvom mjestu prigovarao pa moljakao suca da smanji tih 2000kn na nesto prihvatljivije, recimo 1000kn (ne vjerujem da ce za takav prekrsaj itko ici ispod toga)... i btw, drapaju vas kao ovce, dajte vise naucite da se nije za igrati sa tim podacima o vozacu i da ne prolazi "ne znam", "mozda je ovaj, a mozda je i onaj", "je, moj stric iz kanade" ili "ne moram ja rec, to mi je obitelj"...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Inace mi zakoni slabije idu!!

 

nisi morala napominjati, skuzio sam i sam ;-)

 

nisu zvali na sud. poslali su samo rjesenje

 

znam da nisu i to sto su poslali nije rjesenje nego nalog, imas pravo prigovora protiv njega u roku 8 dana od dana kada si ga primila, pismeno, u dva primjerka, dostavljas onome tko je izdao nalog...

ovo da nije znao tko je vozio ga nece osloboditi (da hoce svi bi to rekli i nitko ne bi bio kaznjen)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sorry na neprofesionalnom pristupu zakonima

 

pazi ju molim te, kakav "sorry", ti ne znas, ja znam, ti pitas, ja ti odgovorim i to ti je i smisao svega ovoga....

koristi si to pravo prigovora, bez obzira sto je kriv ako do sada nije kaznjavan i ako zauzme odredjeni samokriticki stav prema tom prekrsaju postoji mogucnost da mu umanje kaznu... i preporucujem da vec u prigovoru navodis sve te okolnosti kako bi prigovor isao direktno na vps, s time izbjegavas povecanje troskova i mogucnost stroze kazne od ove vec izrecene

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija