Jump to content

Croatia osiguranje-dopunsko


barbika

Preporučene objave

Poštovani!

 

 

Napravila sam si dopunsko osiguranje u Croatia zdrastvenom osiguranju.Osiguranje je počelo vrijediti sredinom mjeseca,a ja sam dan prije početka valjanosti police krenula na fizikalnu th,rekla sam gosp.na šačteru da dva dana nisam pokrivena i da želim platiti ,a ostale dane preko police,na kraju krajeva zato sam si i napravila dopunsko.Fizikalnu th,nisam platila i sada me tereti Croatia osiguranje da platim fiz,u cijelosti ,zato jer je nastupila šteta dva dana prije nego je polica počela vrijediti,napisala sam prigovor Croatii osiguranju da sam spremna platiti dva dana kada nisam bila pokrivena ,a ostalo ne jer se fiz.th plača po danu ,dobila sam odgovor da mi prigovor ne mogu uvažiti,jer je fiz.th ciklus koji se ne prekida i da je šteta nastala dva dana prije nego me je polica pokrivala.

 

Zanima me dali postoji zakonska osnova da ,ja platim dva dana a ostalo ne ako uredno plačam svoju policu :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija