Jump to content

Auto-bicikl


Chrystina

Preporučene objave

Molim vas za savjet. Prekjucer mi je žena s biciklom izletila pred auto, izlazila sam iz sporedne na glavnu ulicu, gledala lijevo od kuda mi promet dolazi, dok je ona dolazila s desne mi strane, ja je nisam vidjela i kako sam kretala lagano naprijed, srusila sam ju. Nema zebre, nema oznacene bic.staze. Nije zvala policiju, htjela se svađati i ja sam otišla. Policija je navodno bila kasnije kod nje doma, ali ona nije radila zapisnik. Nije bila kod doktora(tako je bar rekla), ima podlijev od kuka do koljena. Prvo je tražila popravak bicikla, pa ipak novi bicikl pa možda ne i to nego 1000kn, sad ona ucijenjuje na kraju. Tko je kriv u ovom slučaju???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Chrystina je napisao:

Molim vas za savjet. Prekjucer mi je žena s biciklom izletila pred auto, izlazila sam iz sporedne na glavnu ulicu, gledala lijevo od kuda mi promet dolazi, dok je ona dolazila s desne mi strane, ja je nisam vidjela i kako sam kretala lagano naprijed, srusila sam ju. Nema zebre, nema oznacene bic.staze. Nije zvala policiju, htjela se svađati i ja sam otišla. Policija je navodno bila kasnije kod nje doma, ali ona nije radila zapisnik. Nije bila kod doktora(tako je bar rekla), ima podlijev od kuka do koljena. Prvo je tražila popravak bicikla, pa ipak novi bicikl pa možda ne i to nego 1000kn, sad ona ucijenjuje na kraju. Tko je kriv u ovom slučaju???

nije li očito da ste joj oduzeli prednost???što bi bilo da vam je s desne strane naišao šleper??ona je vama izletila???možda vi njoj?

da sam na njezinom mjestu tužio bi vas a to će sigurno i ona učiniti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija