Jump to content

Min.financija


nebo27

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

KlauzulaStraha je napisao:

Jučer stigao poziv za testiranje 6.10. i to ujutro "pisano testiranje" i popodne "provjera rada na računalu".

Zna li netko nešto više? Da li su testiranja i drugim danima ili svi imamo isti dan?

 

testiranja su i drugim danima, naznačeno je da su testiranja cijeli taj tjedan, od 3-7 listopada, neki poznanici su u različitim danima, ja sam odmah u ponedjeljak ujutro

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gagarin je napisao:

@ Jelenast - kakva su bila pitanja? ja pisem test u petak, pa bi mi bilo od velike pomoci .. hvala unaprijed! :namiguje:

 

ovo sam c/p sa forum.hr

 

znači bilo je po 10 pitanja iz ustava, državne riznice i proračuna i eu

ustav-najviša revizijska institucija u rh-tako nešto, o saboru, ovlasti sabora, vlada rh-od čega se sastoji, povjerenje predsjedniku vlade rh, izbor predsjednika rh, nešto oko poreznog sustava, koje su jedinice lok, a koje reg samouprave, dalje se ne sjećam

 

državni proračun i državna riznica -definicija proračuna, nešto oko proračunskog manjka, financijska izvješća, proračunske klasifikacije-tako nešto, jedinstveni račun, dalje se ne sjećam

 

eu-projekti iz područja prometa i područja zaštite okoliša, kad je th počela a kad završila pregovore za eu, koliko zemalja članica ima eu, nešto oko šengena, nešto oko fondova koje će rh koristitit kad uđe u eu,program regionalne konkurentnosti, nacionalni fond, dalje se ne sjećam

 

eng-nije bilo teško, trebalo je prevesti kraći tekst s hrv na eng i još jedan s eng na hrv, ubaciti glagole u određena glagolska vremena koja su bila navedena

 

računala-na testiranju je bio i teorijski dio na zaokruživanje, a praktičan je bio kasnije, nije bio težak, u wordu i excelu na papiru se dobiju zadaci za svaki i vrše se izmjene na postojećim dokimentima, samo se prate zadaci

 

bilo nas je dosta u mojoj grupi, a na testiranju za računala nas je bilo manje u više grupa i radi se na office 2003

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija