Jump to content

Tužiti doktoricu


ASIKO

Preporučene objave

Poštovani,

Mi je doktorica opće prakse oduzela vozačku dozvolu, na temelju jednog epi napda, s time da ja taj dan nisam imala nikakve medicinske dokumentacije niti sam napravila medicinsku dijagnostiku. sada sam već dvije godine bez vozačke dozvole. kada sam napravila sve pretrage ustanovilo se da to nije epilepsija, nego sinkopa.

 

da li je doktorica opće prakse može ustvrditi da ja nisam sposobna voziti auto bez ikakve dokumentacije?

da li ona to prijavljuje policiji ili specijalista neurolog?

da li je mogu tužiti, i kakav bi bio ishod?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana!

 

Pokušajte ishoditi nanovo vozačku dozvolu .Ako sumnjate u Vašeg liječnika obiteljske medicine Vi imate mogućnost da ga mijenjate i tada krenite u ishodovanje vozačke dozvole .

Postoje neke dijagnoze radi kojih nije moguće dobiti vozačku odnosno radi kojih je moguće oduzeti vozačku dozvolu radi zaštite same osobe i drugih učesnika u prometu .

 

Ne savjetujem Vam da se upuštate u sudske sporove ,obzirom da sporovi dugo traju puno koštaju , i nije lako dokazati da u trenutku kada Vam je oduzeta vozačka nije postavljena ispravna dijagnoza .

Svakodnevno svi se susrećemo sa raznim oblicima nepravdi i sada na nama je da te nepravde nadjačamo i da smireno tražimo svoja prava.

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija