Jump to content

trebam pomoc hitno


deki01

Preporučene objave

sud mi je dosudio zabranu upravljanja motornim vozilom B kategorije na 6 mjeseci a auto mi je i vise nego potreban zbog posla,oceve i djetetove bolesti.

Treba mi pomoc oko zalbe na presudu da ne ostanem bez vozacke,radi se o sljedecem prilikom rutinske kontrole napuhao sam 1,12 i dobio kaznu koju jesam,jos za novce ajde ali vozacka!!!ne mogu bez nje.

 

 

Kako da formiram zalbu,znaci prilikom rutinske kontrole napuhao sam 1,12,nije bilo nikakvog sudara,divljanja,nicega.

Auto mi je prijeko potreban,spreman sam platiti kaznu ali bez vozacke ne mogu,ne znam da li postoji mogucnost uvjetne,ito mi odgovara jer ne pijem alkohol niti se drogiram,jer je sudac u presudi napisao da mi se zabranjjuje vozenje da ne bi ponovio kazneno djelo,a to se nece dogoditi,sta da radim???

 

Editirao moderator

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo sam vam editirao gomilu nepotrebnih stvari iz vašeg posta i obrisao privatnu poruku koju ste mi poslali bez da sam je pročitao.

 

Pošto ste imali koncetraciju alkohola od 1,12 g/kg u dahu, a ovdje tvrdite da ne pijete alkohol, napišite žalbu da ste šetali pored tvornice alkoholnih pića iz koje se širio neodoljiv miris alkohola pa ga uopće niste pili već smo udisali.

:laze:

 

Vjerujem da će vam prizivni sud povjerovati jednako kao i ja ovdje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

naivno dijete u meni uvijek vjeruje da ima dobrih ljudi pa se uvijek razocaram,jedino sto je bilo nepotrebno je tvoje editiranje mog posta,potrudio si se za to a nisi se potrudio da samo procitas moju poruku,izgleda da ti je vise stalo do tvog forumica nego do sudbine 5 ljudi,ne moras mi pomoci,ne moras mi ni odgovarati,ali me vrijedati neces,rekao sam da VISE ne pijem a ne da nisam pio,pio sam i bio sam pijan,ali nisam okusio alkohol 1,5 godinu,prema tome nemozes me nazivati lazovom,

a i izbacio si najvazniji dio a to je dio gdje pise da sam vec kaznjavan zbog pijanstva sto je vrlo bitno za moju zalbu a i dio di pokazujem jos jedan primjer naseg briljantnog sudstva i policije koja pusta kriminalce i lopove da rade sta hoce a sirotinji izbija zadnju kunu iz dzepa zbog totalne gluposti,imam ja jos puno takvih primjera ali bi ih ti cenzurirao,zasto bi lagao,pogotovo tu,nemam razloga,u interesu mi je reci cijelu istinu kako bio dobio sto bolji savjet za zalbu,zar ne,razmsli malo.

A koliko sam glupih tema ima gdje se povlace tudi citati i pametuje se,vise bi pomogao meni a i drugima da si konkretno odgovorio na konkretnan slucaj koji sigurno mnoge muci a to je ZALBA NA PRESUDU PROTIV ZABRANE UPRAVLJANJA MOTORNIM VOZILOM,ajde cenzuriraj i ovo da ljudi ne vide

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vjerojatno niste pročitali niti jednu temu ovdje a po sastavu postova se vidi da ste lako svadljiv i povodljiv čovjek!!

 

stoga okrenite par stranica unazad i pročitajte barem 3 teme u kojoj je u naslovu alkohol i vidjet če te barem 2 vrste prigovora!

P.S. nigdje vam nitko neće napisati prigovor "za đabe" možete samo dobiti savjet u kojem smjeru da pišete žalbu!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jednostavno treba poštivati pravila ovog foruma po pitanju načina pisanja teksta i naslova, te u tekstu napisati ono što se stvarno dogodilo, a ne obmanjivati moderatora i forumaše začinjavanjem događaja raznim nepotrebnim pričama u svrhu sažaljenja jer mi ovdje imamo dosta utakmica pod nogama i naviknuti smo na te stvari.

 

Postavljač pitanja jest dobio konkretan odgovor na one navode koje je naveo, dobivenim odgovorom nije zadovoljan (možda bi bio da je odmah naveo pravo stanje stvari), tema je konzumirana i ovim se zaključava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija