Jump to content

Problem sa izgradnjom višestambenog objekta


Picaferaj

Preporučene objave

Kupio sam građevnu česticu kod Općine i nakon nekog vremena dobio sam ponudu od investitora za izgradnju stambenog objekta po kojoj sam trebao dobiti određeni postotak stambenih jedinica.Pošto nisam izvadio vlasnički list,a parcelu sam uredno isplatio išao sam to napraviti te sam se neugodno iznenadio kad mi je došla odbijenica na određeni broj kvadrata parcele jer nije bila u vlasništvu Općine.Da mi zamaže oči Općina je ponudila izmjenu DPU-a da dobijem veću izgrađenost dok se čeka rješenje problema oko vlasništva. Investitor je pristao misleći da će to sve ići brzo, međutim utvrđivanje vlasništva se oteglo 2 godine. Zanima me da li sam u pravu kad tvrdim da me Općina prevarila kad mi je prodala parcelu koja nije bila njihovo vlasništvo u potpunosti (te mi samim time treba nadoknaditi nastalu financijsku štetu).Zbog predugog čekanja investitor je odustao od izgradnje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija