Jump to content

Veliki problem


butorac1

Preporučene objave

Imam 42 godine.U vojsci sam od 1991. I neprekidno radim u vojsci. Prije 2 mjeseca sam se vratio iz Afganistana gdje sam bio 6 mjeseci. neki dan zbog mog slabog stanja mi je dijagnosticiran Ptsp. Imam otprilike 29 godina mirovinskog staža. Iako sam i prije imao psihičkih problema, ali uvijek sam se nekako sam izvukao, sada sam na psihičkom dnu. Želim se izliječiti i otići u mirovinu. kakvi su uvjeti da odem u mirovinu, mogu li sada izvaditi RVI na ptsp. Ako ne što da radim, više ne mogu raditi.Molim vas mogu li dobiti konkretan odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

butorac1 je napisao:

Imam 42 godine.U vojsci sam od 1991. I neprekidno radim u vojsci. Prije 2 mjeseca sam se vratio iz Afganistana gdje sam bio 6 mjeseci. neki dan zbog mog slabog stanja mi je dijagnosticiran Ptsp. Imam otprilike 29 godina mirovinskog staža. Iako sam i prije imao psihičkih problema, ali uvijek sam se nekako sam izvukao, sada sam na psihičkom dnu. Želim se izliječiti i otići u mirovinu. kakvi su uvjeti da odem u mirovinu, mogu li sada izvaditi RVI na ptsp. Ako ne što da radim, više ne mogu raditi.Molim vas mogu li dobiti konkretan odgovor.

 

što se tiče oboljelih od ptsp-a u domovinskom ratu, i ostvarivanja prava na status hrvi, mislim da je ta priča završena sa 31. 12. 2005.

što se tiče naših vojnika u mirovnim misijama, vrlo je lako moguće da dožive ratne stresove, i da obole od ptsp-a, i mislim da slanjem naših vojnika po mirovnim misijama država mora biti spremna i na novi "kontigent" oboljelih od ptsp-a, i da će te ljude morati nekako zbrinuti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija