Jump to content

prevelika brzina na ulazu u naselje


zoks11

Preporučene objave

pozdrav!

 

molio bih savjet.

Dana 25.10.2011 u 16.17 snimljen sam uređajem multanova na ulazu u naselje sa prevelikom brzinom. Brzina je iznosila 63 km/h (73 umanjeno za 10). Nakon 2 km zaustavila me patrola, obavijestila o počinjenom prekršaju te mi uručila obavezan pekršajni nalog i zapisnik o izmjerenoj brzini kretanja. Nisam potpisao nijedno jer mi to u taj tren nisu mogli dokazati. U naselje koje se ulazi dolazi se iz šume (ogr.90km/h), sa lijeve strane počinju kuće a s desne je šuma i napuštena ciglana obrasla šikarom. Granice naselja nisu označene kao što piše u ZOSPC čl.2 st.24, čl.12 st.1., čl.13. st.1 i 2.(kamera snima iz šikare kod ciglane na ulazu u naselje i s te strane nema kuća, ne ugrožavam nikoga). Mogu li se u prigovoru pozvati na čl.51 st.1 i čl.52 st.2 ZOSPC. Što bi značilo da sam vozio brzinom 90 km/h kroz šumu i na ulazu u naselje pošto naselje i ograničenje nije označeno počeo prilagođavati brzinu i to tako da ne prekršim čl.52 st.1. Inače sam spreman plačati sve svoje kazne ali ne i ovakve sačekuše(kad sam došao fotografirati kameru već je bila spremljena i u odlasku. Dojava patrole koja me zaustavila). Imam i fotke naselja bez znakova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija