Jump to content

Komunalno redarstvo mi diglo auto


sharpen

Preporučene objave

Dakle auto je uredno odjavljen, potpisao sam i izjavu o mjestu čuvanja (u kojoj btw. nigdje ne stoji kako bi automobil valjalo skloniti na privatan posjed kojeg nemam jer živim u stanu) i nakon mjesec dana komunalno redarstvo mi je diglo vozilo. Ono se sada nalazi u dvorištu CIOS-a, međutim problem je što sam ja taj auto namjeravao prodati (u solidnom je stanju), kao i to što jednostavno nemam (da, NEMAM) nikog tko mi može čuvati auto u svojem dvorištu, kao što su me „dobrohotno“ savjetovali u CIOSU.

 

Osim toga, valja napomenuti kako sam uočio njihovu opomenu (žutu naljepnicu), i vozilo premjestio na drugo parkirno mjesto udaljeno oko 10tak metara, no automobil je svjedeno uklonjen. Igra li taj podatak neku ulogu?

 

Što mi je činiti? Da platim kaznu i vozilo opet vratim na isti parking gdje bi opet moglo stajati neodređeni rok vremena (naime, niti jedan potencijalni kupac ne garantira da će i otkupiti vozilo) i čekam novu kaznu?

 

Koliki je rok čuvanja takvih vozila?

A zanima me ima li komunalno redarstvo doista nekakve patrole ili je riječ o prijavi (u što sumnjam)?

 

Unaprijed zahvaljujem na svakoj korisnoj informaciji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radi se o komunalnim propisima, o jednom od preko 500 gradskih ili općinskih odluka.

 

Obično u tim propisima piše da se nigdje na javnim površinama ne smiju ostavljati neregistrirana ili oštećena vozila, tako da slijedi ponovno premještanje ako se vozilo nađe na javnoj površini.

 

Registrirajte pa parkirajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija