Jump to content

pomoč ovrha od vipa od 2008 :(


helpmeee

Preporučene objave

tebam savjet ! ovako da probam ukratko objasniti . 2007 sam uzela vip pretplatu , nisam platila 2 računa i nakon toga mi je jednom došla opomena i to je bilo to. sad nakon 3godine dobila sam riješenje ovrhe .ukupan dug je 3250 , postupak ovrhe 1500 . prvo sam probala otic kod odvjetnika da pisemo zalbu za zastaru .al probleem je u tome da je moj dug vip predao svom odvjetniku na vrijeme tj.2008g. znaci trebalo im je 3 godine da oni donešenu ovrhu meni dostave :-? nakon toga sam nazvala odvjetnicki ured i ukupno dugovanje s kamatama od 2007 mi je 7100 i kamate rastu dalje.. u rijesenju ovrhe su navedene svote koje su mi nejasne pa sam poslala mail odvjetniku vipa . odgovor je bio da mi dokumentacija moze bit dostavljena u parnicnom postupku preko suda ! napokon ,moje pitanje je dal je moguce da ako je ovrha donešena 2008 kamate rastu ?? cijelo vrijeme imaju moju adresu pa me zanima kolko je to pravedno da mi se dostavi nakon 3god.? rastu kamate ,za njih je to super ,al za mene nije . neznam dal da platim i rijesim se toga ili da se borim dalje ... unaprijed hvala i nadam se da nisam zakomplicirala sa ovim redovima. pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija