Jump to content

Dostava Riješenja o ovrsi.


antun71

Preporučene objave

Ovako zanima me da li na dostavnici kojom Vam je dostavljeno riješenje o ovrsi, dovoljan samo potpis osobe kojoj je dostavljena ili je potrebno od strane primatelja biti upisana odnosno ovršenika upisan datum primitka (slovima) i godina (brojevima) , i u kojem se to Zakonu nalazi. Zanima me iz razloga što je pošta naknadno udarila na to mjesto datum primitka sa svojim pečatom, a ne datum dostave koji je bio 4. dana kasnije.Molim za hitnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

antun71 je napisao:

Ovako zanima me da li na dostavnici kojom Vam je dostavljeno riješenje o ovrsi, dovoljan samo potpis osobe kojoj je dostavljena ili je potrebno od strane primatelja biti upisana odnosno ovršenika upisan datum primitka (slovima) i godina (brojevima) , i u kojem se to Zakonu nalazi. Zanima me iz razloga što je pošta naknadno udarila na to mjesto datum primitka sa svojim pečatom, a ne datum dostave koji je bio 4. dana kasnije.Molim za hitnost.

 

 

Prijem preporučene pošiljke sa povratnicom primatelj potvrđuje svojim potpisom u dostavnoj knjižici i na povratnici. Na povratnici se osim potpisa stavlja i datum primitka pošiljke. Uvidom u dostavnu knjižicu može se ustanoviti datum primitka pošiljke od Vaše strane pogotovo ako znate datum kada Vam je pošiljka uručena. Malo je čudno da je pošta stavila datum isporuke 4 dana prije nego ste Vi pošilju primili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija