Jump to content

Adaptacija/Nadogradnja kuće do '68g. vrlo komplicirano


stvarni

Preporučene objave

Imam prilično kompliciranu situaciju zato sam otvorio ovaj topic jer nisam nastao ništa sl. na forumu.

 

Na zemljištu koji je vlasnik 1/1 ucrtana je kuća izgrađena prije 1968. zajedno sa gospodrskom zgradom. Na tom zemljištu u sklopu te kuće bila je još jedna kuća isto izgrađena prije '68. i one su bile povezane u jedno. Kada se nasljedstvo djelilo tako su braća dobila svako svoje zemljište pa je jedan od njih uzeo jednu polovicu kuće (govorim o drvenoj) i preselio ju par ulica dalje ali ostali su temelji na mojem zemljištu od te kuće kao dokaz. U katastru i gruntovni te kuće nema, nije ucrtana a ja bih htio na tom dijelu nadograditi postojuću kuću na tim starim temeljima, stime da bih odma podigao podkrovlje i dobio dodatan prostor.

 

Ne znam od kuda početi, koje papire moram skupiti i kome se obratiti?? Ako radim adaptaciju kako dokazati, ako radim nadogradnju uz adaptaciju dali mi trebaju neke dozvole i koje ili suglasnost susjeda pošto se radi o objektu udaljenom 60cm od međe???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija