Jump to content

isplati li se tuziti za 3500kn?


jaguar82

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Prije par mjeseci od privatne osobe kupio sam jedan uredjaj za koji sam isti dan kod kuce ispostavio da je neispravan i potpuno kricih karateristika od onog sta smo se dogovorili. Nakon bezuspjesnih pokusaja pregovora sa tom osobom, slucaj sam prijavio policiji te dobio odgovor od drzavnog odvjetnistva u vidu prijedloga podizanja privatne tužbe.

 

Interesira me da li se uopce isplati podizanje tuzbe za toliki iznos s obzirom na "azurnost" naseg sudstva, ili da jednostavno zaboravim cijeli slucaj?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

 

Ima sudova koji su izuzetno ažurni kao npr.sud u Delnicama , Senju, i da ne nabrajam,međutim ,da bi Vi uspjeli u sporu

potrebno je dokazati da ste Vi u pravu .Prije pokretanja postupka zatražite savjet odvjetnika.Istina je uvijek negdje na sredini.

Ne isplati se sporiti iz inata .

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala, mislim da bi mogao vrlo lako dokazati da sam u pravu buduci da postoje svjedoci, vec sam dobio naputak od drzavnog odvjetnista za pokretanje privatne tuzbe, a i vjerojatno bi mogao traziti izlazak sudskog vjestaka.

 

Nije zbog inata vec zbog iznosa od kojeg mnoge obitelji u Hrvatskoj zive cijeli mjesec, a ako ce se samo tako tolerirati prijevare onda ce to mnogima, pa i meni, biti poticaj da takodjer promjenimo profesiju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija