Jump to content

Neovlašteno skidanje novca sa kreditnog računa


Profica

Preporučene objave

Poštovani, moram reći kako se već drugi puta susrećem s nepravilnostima u radu banke u kojoj sam podigla stambeni kredit. Prilikom otvaranja kredita, na kreditnom računu sam ostavila iznos dovoljan za jednu ratu kredita više u slučaju za "ne daj bože". Rate kredita su mi skidane putem trajnog naloga sa tekućeg računa. Kako sam prošli mjesec odlučila utrošiti ratu viška koju sam imala na računu za kredit, preko internet bankarstva sam uvidjela da je iznos umanjen gotovo za polovicu. Nakon kraćeg razgovora sa službenicom u banci, koja me je naravno imala namjeru uvjeriti kako su promijenjeni uvjeti kreditiranja, što nisu, službenica se posavjetovala sa voditeljicom podružnice te se obećala javiti kada saznaju radi čega se to dogodilo. Nakon par dana se javila službenica i kazala kako je greška banke, greška sustava i da je novac vraćen. Međutim, kako sam bila oprezna, provjeravala sam odmah na idućoj rati kredita i ponovno mi je skinuti veći iznos nego što je iznosila rata. Nakon moje žalbe službenica je bila prilično neuljudna te me pokušavala uvjeriti kako je taj iznos točan, međutim kada nije uspjela onda je izjavila kako moj trajni nalog nije u redu i kako ga trebam mijenjati. Što naravno nije istina. Jako sam razočarana i želim znati koje su moje mogućnosti. Unaprijed se zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija